اخبار مجلس

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از 15 شهریورماه آغاز می شود

بیست و چهارمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از 15 شهریور ماه 99 با اعلام نیاز دانشگاه ها آغاز می شود.

25 مهر 1399

مسائل ملی پوش بدمینتون؛ از نبود سالن در شهرستان تا جاماندن از مسابقات بین المللی

ملی پوش بدمینتون ایران گفت: برای حضور در مسابقات بین المللی نیاز به اسپانسر دارم و به دلیل مسائل مالی هم سال گذشته از رقابتهای کسب سهمیه المپیک جا ماندم.

18 مهر 1399

ضدعفونی و گندزدایی خیابان ولیعصر توسط 200 گروه شهرداری تهران

1500 نیروی شهرداری تهران در قالب 200 اکیپ امروز آدینه به ضدعفونی و گندزدایی از خیابان ولیعصر تهران پرداختند.

4 اردیبهشت 1399

اراضی زراعی جنوب ساری از محدوده شهر خارج شد

به گزارش خبرنگاران، شورای عالی شهرسازی و معماری در جلسه مورخ 8 تیر 94 پیرو مباحث جلسات مورخ 18 اسفند 93 و 25 اسفند 93، طرح جامع شهر ساری را مورد بررسی قرار داد و به شرح زیر اتخاذ تصمیم کرد:

12 فروردین 1399

پرداخت 920 میلیارد تومان کمک بلاعوض به کشاورزان سیل زده

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهادکشاورزی برای شرکت در کارگروه پرداخت کمک بلاعوض به خسارت دیدگان استان دهم دی در جلسه ستاد مدیریت بحران بخش کشاورزی استان گلستان شرکت کرد.

2 اسفند 1398

بورس تهران در 9 ماه امسال چقدر بازدهی داشت؟

خبرنگاران: بورس تهران سومین فصل سال را نیز صعودی پشت سر گذاشت تا همچنان یکه تازی خود را در میان بازارها حفظ کند. شاخص سهام در آخرین روز پاییز در یک قدمی قله تاریخی 354 هزار واحدی ایستاد تا بازدهی خود را از ابتدای سال به بیش از 98 درصد برساند. ...

19 بهمن 1398

تقلیل مجازات ها، تجری مجرمین و افزایش جرایم را در پی دارد

یک وکیل دادگستری با اشاره به طرح کاهش مجازات حبس گفت: اگر دائما مجازات ها را تقلیل دهیم این نوع مسایل منجر به تجری بیشتر مجرمین و در نهایت توسعه بی نظمی می گردد.

19 دی 1398

چرا مادران ایرانی سزارین را ترجیح می دهند؟

مجله زنان و زندگی - مهرنوش شیوا: اسمش که می آید، تنش می لرزد، انگاری جانوری درنده است یا یک بیماری صعب العلاج. نه می خواهد چیزی درباره آن بشنود، نه چیزی بیشتر از آنچه می داند، بداند. فقط منتظر است 9 ماهش تمام گردد و برود زیر تیغ جراحی و خلاص.

25 آذر 1398

تد کروز خواستار فعال کردن مکانیزم ماشه شد

فارس نوشت: علیرغم خروج یکجانبه واشنگتن از برجام، سناتور جمهوری خواه طی یادداشتی به رئیس جمهور آمریکا توصیه کرد که با توجه به کاهش تعهدات ایران ذیل برجام، مکانیسم ماشه را علیه ایران فعال کند.

4 آبان 1398

خریدهای بنجل عربستان سعودی از امریکا

در پی داد و ستدهای رکورددار امریکا و عربستان سعودی، این بار نوبت به خرید تسلیحاتی از امریکا رسیده که با وجود هزینه هنگفتشان می تواند مسائل زیادی را برای نیروهای دریایی عربستان ایجاد کند.

11 شهریور 1398