شروع جلسه علنی مجلس، آنالیز لایحه حفاظت از تنوع زیستی در دستور کار

به گزارش وبلاگ عکس، خبرگزاری خبرنگاران- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی را مورد آنالیز قرار می دهند.

شروع جلسه علنی مجلس، آنالیز لایحه حفاظت از تنوع زیستی در دستور کار

به گزارش خبرگزاری وبلاگ عکس، با سرانجام نشست غیرعلنی مجلس با حضور وزیرخارجه و برای آنالیز تحولات منطقه، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی شروع شد.

آنالیز لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر، ایرادات شورای نگهبان به لایحه تصویب اصلاحات کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی برای دریانوردان (اس تی سی دبلیو 1978 (1357)، طرح توسعه و فراوری پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار و لایحه اصلاح ماده (8) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه در دستور کار مجلس است.

بعلاوه طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان، طرح مدیریت تعارض منافع، آنالیز تقاضای عده ای از نمایندگان در خصوص رسیدگی به طرح جامع مدیریت شهری طبق اصل 85 قانون اساسی، گزارش کمیسیون مالی در خصوص چرایی تاخیر چندماهه در ترخیص کالاهای اساسی مورد احتیاج کشور و آنالیز تقاضای دوفوریت در خصوص اصلاح قانون شوراهای اسلامی کار هم در دستور کار مجلس واقع شده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "شروع جلسه علنی مجلس، آنالیز لایحه حفاظت از تنوع زیستی در دستور کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع جلسه علنی مجلس، آنالیز لایحه حفاظت از تنوع زیستی در دستور کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید