بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

رئال مادرید برای جابجایی زمستانی برنامه ای ندارد

سران رئال تصمیم گرفته اند به بازار جابجایی زمستانی هم ورود نکنند.

8 آذر 1399

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان منصوب شد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در سمنان، طی حکمی ازسوی علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سعید دهقانلو با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان منصوب شد.

30 آبان 1399

اجرای بعضی برنامه ها و پروژهای شهری امکان پذیر نیست

شهر: شرایط مالی کنونی سبب شد تا برخلاف برنامه های مهمی که در زمان انتخابات داشتیم به این نتیجه برسیم که اجرای بعضی از برنامه ها امکان پذیر نیست چرا که درآمدها کاهش پیدا

26 آبان 1399

اندیشکده، اجتناب همپیمانان آمریکا از همراهی با واشنگتن یک فرایند جهانی است

یک نشریه آمریکایی با اشاره به افول اعتبار آمریکا در میان همپیمانان و تنها بودن دولت ترامپ در جنگ سردی که با چین راه انداخته، این انزوا را نشانه روندی جهانی توصیف کرده که در آن دوستان آمریکا تلاش دارند از همراهی با آن در برابر چین اجتناب کنند.

15 فروردین 1399

بانک جهانی: افغانستان پس از صلح به دریافت یاری های بیشتری احتیاج دارد

رئیس بانک جهانی در افغانستان گفت که در صورت برقراری صلح، افغانستان جهت ادغام مخالفان مسلح در جامعه، بازسازی کشور و نیز بازگشت پناهجویان نیازمند دریافت یاری های بیشتری است.

24 اسفند 1398

آخرین نتایج بررسی علت سقوط هواپیمای 737 ، واکنش به طرح موضوع برخورد موشک

رئیس سازمان هواپیمایی گفت که در حال بازسازی جعبه های سیاه هواپیما برای خواندن اطلاعات آن هستیم و می خواهیم این کار حتی الامکان در ایران انجام شود اما بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده با قاطعیت می توان شایعاتی که در فضای مجازی و رسانه های خارجی مطرح می...

10 اسفند 1398

10 مکان فوق العاده گلادیاتورها پس از جنگ

تماشای رم بسیار شگفت انگیز است. اما امپراطوری رومی ها فراتر از مرزهای ایتالیا هم رفته و چشم اندازهایی شگفت انگیز ایجاد نموده که هنوز هم تماشایی هستند. در این مقاله با خبرنگاران به تماشای این زیبایی ها بنشینید.

21 بهمن 1398

500 مدرسه البرز نیازمند ایمن سازی است

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس البرز بیان نمود: به منظور تامین ایمنی دانش آموزان و فرهنگیان، 500 مدرسه این استان نیاز به تخریب و مقاوم سازی دارد.

22 دی 1398

مجسمه پدر گم شد ؛ خانه پسر را هم با مجوز میراث فرهنگی تخریب کردند ، آنچه از خانه تاریخی پسر ملک المتکلمین باقی ماند

خانه مهدی ملک زاده پزشک و مورخ ایرانی (فرزند ملک المتکلمین) و نویسنده کتاب تاریخ انقلاب مشروطیت نوسازی و تنها نمای بیرونی آن باقی خواهد ماند.

18 دی 1398